Svadba, Umenie módy

Svadba podľa vašich predstáv

Svadobný deň bude nezabudnuteľný hlavne vtedy, ak ho strávime s láskou v srdci aj okolo seba.

Každá nevesta so ženíchom majú rôzne predstavy o svadbe – niekto chce mať okolo seba celú rozvetvenú rodinu a kopec priateľov, iní uprednostňujú komornú svadbu. Niekto si vysníval svadbu na zámku, iní túžia sľúbiť si vernosť a lásku na lúke za domom.

Práve preto nechceme ani my obmedzovať ženíchov pri výbere ich svadobného oblečenia. Aj ženích môže ukázať svoju jedinečnosť svadobným oblečením, či už bude mať na sebe svadobný oblek aj s vestou alebo si vyberie ležérnejší štýl. Je to len na vás, milí ženísi (a možno trošku aj na vašich nevestách :)).

Výnimočná udalosť si žiada výnimočné oblečenie. A my vás chceme obliecť!

Ak zatiaľ neviete, ako by mal vyzerať váš svadobný outfit, inšpirujte sa našimi článkami.

S výberom obleku na svadbu, či ste ženích alebo svadobný hosť, vám rady pomôžu v ktorejkoľvek z našich predajní, inšpirovať sa môžete aj v článku Ako sa obliecť na vlastnú svadbu. Ak máte záujem o niečo špeciálne, pozrite si náš Salón šitia na mieru.

Svadba podľa vašich predstáv

Svadobný oblek si teraz v našich predajniach aj v e-shope kúpite už od 299 eur. Ak si k nemu kúpite aj košeľu, topánky a opasok, môžete získať celkovú zľavu až do výšky 150 eur.*

Naše obleky a košele sú s láskou šité na Slovensku z tých najkvalitnejších európskych materiálov. Doplnky, ktoré u nás nájdete, vznikli v dielňach na Slovensku a v Českej republike. Topánky vyrábame v malej španielskej manufaktúre, ktorá sa už od roku 1899 venuje ručnej výrobe tej najkvalitnejšej obuvi.

Tešíme sa na vašu návštevu v našich predajniach!

* Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostným klubom.

 

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest