Svadba, Umenie módy

Svadba podľa vašich predstáv

Aj keď nikto z nás zatiaľ nevie povedať, aká bude tohtoročná svadobná sezóna, chceli by sme, aby si ju všetci, ktorých svadba čaká, naozaj užili. Svadobný deň bude nezabudnuteľný hlavne vtedy, ak ho strávime s láskou.

Každá nevesta so ženíchom majú rôzne predstavy o svadbe – niekto chce mať okolo seba celú rozvetvenú rodinu a kopec priateľov, iní uprednostňujú komornú svadbu. Niekto si vysníval svadbu na zámku, iní túžia sľúbiť si vernosť a lásku na lúke za domom.

Práve preto nechceme ani my obmedzovať ženíchov pri výbere ich svadobného oblečenia. Aj ženích môže ukázať svoju jedinečnosť svadobným oblečením, či už bude mať na sebe svadobný oblek aj s vestou alebo si vyberie ležérnejší štýl. Je to len na vás, milí ženísi (a možno trošku aj na vašich nevestách :)).

Výnimočná udalosť si žiada výnimočné oblečenie. A my vás chceme obliecť, ženísi!

Svadba podľa vašich predstáv

Ak si v ktorejkoľvek predajni Alain Delon kúpite vami vybraný a vyskladaný svadobný set v podobe obleku, košele, opasku a kravaty/motýlika, získate na celý nákup zľavu 20 %.*

Naše obleky a košele sú s láskou šité na Slovensku z tých najkvalitnejších európskych materiálov. Doplnky, ktoré u nás nájdete, vznikli v dielňach na Slovensku a v Českej republike.

Ak zatiaľ neviete, ako by mal vyzerať váš svadobný outfit, inšpirujte sa našimi článkami.

S výberom obleku na svadbu Alain Delon vám pomôžu v ktorejkoľvek z našich predajní, inšpirovať sa môžete aj v článku “Ako sa vystrojiť na vlastnú svadbu”, kde okrem svadobného obleku nájdete aj smoking, frak či žaket. Ak máte záujem o niečo špeciálne, pozrite si náš Salón šitia na mieru.

* Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostným klubom.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest