Zo zákulisia značky

Ako vznikala nová kolekcia Jar/leto 2024

Ľahké štýlové saká, strečové košele, bavlnené polokošele, kvalitné obleky, dobre padnúce nohavice… To všetko nájdete v našej tohtoročnej jarnej kolekcii.

Nové strihy sák, ktoré prinášame túto sezónu sadnú akejkoľvek postave. Zladiť ich môžete s košeľou, ale aj polokošeľou či tričkom. Jednofarebné ľahko kombinovateľné polokošele v pastelových farbách zase budú vďaka priedušnosti vaším spoločníkom počas najhorúcejších dní.

Zo svojich nárokov nepoľavujeme a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie materiály so skvelými vlastnosťami.

Chceme, aby ste sa vo svojom oblečení cítili dobre a aby ste ho mohli nosiť naozaj dlhé roky. Preto sú jednotlivé modely nadčasové.

Keďže jar a leto sú najobľúbenejšími obdobiami na konanie svadieb, do našej ponuky pribudlo niekoľko svadobných oblekov aj s vestou. Okrem nich si však vyberiete aj obleky na iné slávnostné príležitosti či do práce. Na kvalitu materiálov si potrpíme, vlnené obleky pri správnej starostlivosti budete nosiť dlhý čas. Rovnako funkčné, obzvlášť napríklad na časté služobné cesty, sú tzv. zmesové obleky, kde vlnu dopĺňajú umelé vlákna, ktoré obleku zabezpečia viac pružnosti.

Základné modely oblekov kúpite už od 299 eur.

Rovnako ako jesennú, tak aj jarnú kolekciu fotil herec, hudobník a talentovaný fotograf Richard Autner a jeho rukopis je čitateľný vo výsledných fotografiách.

Tvárou kolekcie bol rovnako ako na jeseň Tomáš Stopa, herec a šikovný stolár. Pribudli k nemu ale aj tatér Marek Bernát a Pavol Adamkovič, známy ako Ewžen, ktorý pod značkou Eg riders repasuje staré bicykle a dáva im nový život.

Všetci majú cit pre módu a úlohy modelov sa chopili s entuziazmom.

Bicykle Eg riders boli tiež súčasťou fotenia a skvele nám zapasovali k novým elegantným oblekom.

Ak si chcete pozrieť video, ako to na fotení vyzeralo, nájdete ho na našom Instagrame.

Novú jarnú kolekciu už nájdete v našich predajniach aj v e-shope.

Modeli: Tomáš Stopa, Marek Bernát, Pavol Ewžen Adamkovič
Foto: Richard Autner
Foto a video: Martin Mondok

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest