Zo zákulisia značky

Ako sme fotili novú jesennú kolekciu?

Atmosféra starého anglického vidieka, divoká príroda, pasúce sa kone a sloboda. To definuje našu tohtoročnú jesennú kolekciu.

Pribudli do nej nové pohodlné kúsky na voľný čas, do práce aj na špeciálne príležitosti. Zo svojich nárokov nepoľavujeme a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie materiály so skvelými vlastnosťami.

Chceme, aby ste sa vo svojom oblečení cítili dobre, ale aj aby ste ho mohli nosiť naozaj dlhé roky. Preto sú jednotlivé modely nadčasové.

Keď sme si definovali, čo pripravovaná kolekcia pre nás vyjadruje, okamžite sme si pred očami vybavili fotografie Richarda Autnera, herca, hudobníka, ale pre nás hlavne talentovaného fotografa.

K našim nápadom okamžite pridával svoje, vybral tvár kolekcie, vytypoval lokácie. A najmä vďaka nemu z výsledných fotografií dýcha atmosféra, ktorú sme chceli na vás preniesť.

Fotenie pre Alain Delon bolo pre mňa veľkým potešením a výzvou zároveň. Bolo to totiž moje prvé fotenie pre klienta. Úplne iný druh zodpovednosti, na aký som bol doposiaľ zvyknutý. Veľmi si vážim, že si táto módna značka vybrala práve mňa ako fotografa.

(Richard Autner)

Tomáš Stopa, herec a šikovný stolár, ktorý je tvárou novej kolekcie sa svojej úlohy chopil s istotou a radosťou. Vďaka tomu, že sa s Richardom poznajú, bolo fotenie uvoľnené a bezstarostné.

Tiež sám prispieval nápadmi aj „rekvizitami“ (motorka je jeho vlastná :)).

Fotenie pre Alain Delon bolo veľmi príjemnou skúsenosťou s ľuďmi, ktorí pristupujú k svojej práci profesionálne a s maximálnym nasadením. Som rád, že môžem byť tvárou jesennej kolekcie, o to viac, že oblečenie, ktoré táto slovenská značka šije je môj štýl a vzorky mi absolútne sadli, farebne aj veľkostne.
K tomu fotka očami Richarda má vždy skvelú atmosféru a zaujme na prvý pohľad.
Rozhodne si pôjdem niekoľko kúskov oblečenia z tejto kolekcie kúpiť.

(Tomáš Stopa)

Ak si chcete pozrieť video, ako to na fotení vyzeralo, nájdete ho na našom Instagrame.

Novú jesennú kolekciu už nájdete v našich predajniach aj v e-shope.

Model: Tomáš Stopa
Foto: Richard Autner
Foto zo zákulisia a video: Martin Mondok

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest