Style Guide

Prvý oblek – ako sa stať hviezdou stužkovej?

Stužková a maturita sú obvykle prvé stretnutia s oblekom. Vybrať ten správny, v ktorom nebudeš vyzerať ako vo vreci, prípadne tak, že si z neho už vyrástol môže byť zložité. S radcami štýlu zo Žurnálu Alain Delon to však zvládneš!

1. Dobre padnúci oblek je pre ženy ako pre muža čipkovaná spodná bielizeň

Každé dievča ti povie, že oblek transformuje muža do novej dimenzie. Zabudni na perspektívnu veľkosť, rodičia nemusia vykradnúť banku, aby si mal oblek, čo ti bude sedieť dlhé roky.

Iba za 290 eur ťa fixneme nadobro. Ak sa u nás oblečieš na komplet aj s košeľou, topánkami, kravatou či motýlikom, môžeš získať ďalšiu zľavu. Pecka!

Presne ako v posilke, aj pri obleku sa sústreď na hlavné partie, oblek by mal kopírovať všetky z nich – ramená, ruky, brucho, nohy. Aby ti oblek správne sedel, pozri si tento článok.

Neboj sa, naši krajčíri ti veľmi radi zdarma upravia oblek tak, aby sedel.

2. Čierna alebo modrá. Žiadne výnimky!

Spoločenské udalosti vyžadujú vždy čierny alebo tmavomodrý oblek. Možno je fajn šokovať ružovým, ale môžeš nám veriť, vytŕčaš tak pre veľmi zlé dôvody. Padnúci čierny alebo modrý oblek zasvieti sám o sebe.

3. Biela košeľa vo dne aj v noci

Akoukoľvek punkovou fázou prechádzaš, biela košeľa je najlepšou zbraňou pre všetkých mužov. Fit je opäť všetko, takže pekne úzka na ramenách a bruchu. Skús náš Ultra Slim strih pre ten správny look.

4. Kravata alebo motýlik?

Akoukoľvek trasou sa vyberieš, nauč sa viazať správny uzol. Aký je to chlap, ktorému mama uväzuje kravatu? Alebo ešte horšie, vieš si predstaviť Jamesa Bonda s motýlikom na gumičke? Okrem toho, na konci večera si môžeš motýlik len tak ledabolo rozviazať a nechať prehodený cez krk. Like a sir.

Ako si uviazať kravatu ťa naučíme jednoducho vo videu.

Ako si uviazať motýlika zvládneš ľavou zadnou vďaka postupu v tomto videu.

5. Vytunuj to

Vytunuj tvoj look doplnkami. Daj si vreckovku a manžetové gombíky. Tu máš šancu hodiť do tvojho outfitu trochu srandy. Akurát nikdy nemaj rovnaký vzor vreckovky a motýlika/kravaty. Hej, stužkovú máš iba raz v živote, tak to rozbaľ vo veľkom. A hlavne, uži si to!

Za poskytnutie priestorov na fotenie ďakujeme Mirror Baru v Carltone a ELESKO Wine Park Modra.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest