Osobnosti

Náš zákazník, náš model: ženích Dávid

Naši zákazníci sú pre nás dôležití. Teší nás, keď sa spokojní vracajú, a obliekajú sa u nás nielen na slávnostné príležitosti a významné udalosti, ale aj bežné dni. Mnohí z vás sú už našimi priateľmi a my chceme vaše príbehy predstaviť aj ostatným. Zoznámte sa s Dávidom, ktorý si na svoju svadbu na talianskom pobreží vybral výnimočný oblek na mieru.

Som verný zákazník. Keď som raz niekde spokojný, nakupujem tam všetko a nepotrebujem zmenu. Značka Alain Delon mi je sympatická od prvého nákupu. Potreboval som nejaký lepší oblek na svadbu, kam sme boli pozvaní. Vybral som si kvalitný, pekný, tmavomodrý s jemným vzorom. Prístup v predajni bol skvelý, a tak som sa vracal vždy, keď som potreboval novú košeľu na oslavy a iné špeciálne príležitosti. Keď som riešil oblek na svoju svadbu, Alain Delon bol prvá voľba.

Dávid najčastejšie chodí do predajne v Bory Mall, lebo ju má najbližšie z domu. Keď v nej povedal svoju predstavu o svadobnom obleku, odporučili mu návštevu nášho Salónu šitia na mieru v predajni Eurovea. „Dohodol som si stretnutie s pani Gieciovou, ktorá mi ukázala veľmi veľa vzoriek látok. Nevedel som sa rozhodnúť. Ale keď mi ponúkla tú, ktorú sme nakoniec vybrali, stále mi už padali oči len na ňu, takže voľba bola jasná.“

Budúcej manželke ju len fotil, no nepodarilo sa mu správne zachytiť farbu. S výsledkom však boli obaja nadmieru spokojní.

„Vybrali sme bledomodrú farbu s jemným károvaným vzorom, ktorá sa hodila aj do prostredia, kde sa konala svadba. Pôvodne sme ju chceli mať na Slovensku, ale po nejakých problémoch som navrhol, aby sme odišli niekam do exotiky, kde by sme boli len my dvaja. Partnerka sa toho chytila, začala pozerať rôzne krajiny a miesta, kde by sme takúto svadbu mohli mať. A takto našla pobrežie Amalfi, ktoré sa jej zapáčilo. Plus bola výhoda, že by sa svadby nakoniec mohli zúčastniť aj nejakí naši blízki, rodina, kamaráti. Oznámili sme to najbližším a okrem dvoch to všetci potvrdili, nakoniec nás bolo 39. Veľmi si vážime, že si našli čas aj financie a prišli. Tým, že nás tam bolo nakoniec toľko, bola z toho skvelá párty.“

Svadbu zadali agentúre, tak s ňou nemali takmer žiadne starosti. Do Talianska prišli pár dní pred svadbou a odišli pár dní po. Mali tak čas naozaj si to užiť. „Chodili sme do plážového baru, na výlety v okolí. Dni sme trávili aj s kamarátmi, ktorí tam tiež boli viac dní. Bolo to super, a sme veľmi spokojní, že sme to mali takto.“

Dávid pracuje v rodinnej firme, ktorá sa venuje inštalatérskym a zemným prácam, kanalizácii, vodným potrubiam a pod. Keďže veľa času trávi na stavbách, najčastejšie je v pracovnom, v pevných topánkach a s helmou na hlave.

Najlepšie sa však cíti v džínsoch, tričku, polokošeli či mikine. Keď je nejaká oslava alebo špeciálna príležitosť, rád sa patrične oblečie a volí košeľu alebo aj oblek.

„Práca mi zaberá veľa času, viac ako klasických osem hodín. Voľný čas potom trávim s deťmi a manželkou. Chodíme na výlety, alebo sa hráme na záhrade, doma, bicyklujeme sa. Psychohygienou je pre mňa šport. S kamarátmi chodievam pravidelne hrávať hokej a hrám aj hádzanú. Je to v podstate slovenská druhá liga. Máme jeden tréning týždenne a jeden zápas.“

Na nákupy nechodím často, maximálne tri až štyrikrát do roka. A najradšej som, keď nakúpim všetko na jednom mieste. Mám overené značky a obchody, kde viem, že nájdem oblečenie v mojom štýle, všetko, čo potrebujem, a zároveň sa stretnem s dobrým prístupom. To je to, čo si cením najviac.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest