Umenie módy

Tipy na vianočné darčeky pre každého muža

Každé Vianoce prichádzame na stránkach nášho Žurnálu s tipmi na veci, ktoré by sme si najradšej našli pod stromčekom aj my. Nie je nič uspokojivejšie ako nájsť darček, pri ktorom obdarovaný nikdy nezabudne, že ho dostal od vás. To znamená, že by mal byť darček nielen dokonale premyslený a osobný, ale mal by byť aj trvácny. Čo je, samozrejme, ľahšie povedať ako nájsť…

Však vaši otcovia, manželia či bratia už určite dostali za svoj život dostatok vecí, ktoré si pár mesiacov po sviatkoch našli miesto v tej najspodnejšej časti zásuviek, tentokrát to môže byť inak.

Preto sme pre vás starostlivo vybrali zopár kúskov, ktoré nielen potešia, ale najmä vyčaria v mysli obdarovaného spomienku na vás zakaždým, keď si darček na seba oblečie. Bez ďalšieho zdržania, poďme na to.

Pulóver, ktorý zahreje

Kvalitný pulóver alebo sveter je fantastický darček, nielen preto, že je základnou súčasťou štýlového zimného šatníka, ale najmä preto, že ho obdarovaný môže využiť hneď počas Vianoc. Či sa rozhodnete pre tenší alebo hrubší, ktorý evokuje pravú zimu, zvážte podľa toho, či obdarovaný chodí často von pešo, alebo väčšinu svojho dňa trávi v aute a v kancelárii. Zvoľte kvalitnú bavlnu či vlnu, aby sveter neškriabal, a nemôžete šliapnuť vedľa.

Rukavice aj do tej najväčšej zimy

Každý miluje dobrý pár rukavíc. Nájsť však tie ideálne nie je vôbec prechádzka ružovou záhradou. Kvalitná voňavá koža spolu s vlneným vnútrom sú však dobrý začiatok. Či je niekto klasik alebo sa rád pekne oblieka, dobrými rukavicami nepohrdne. V treskúcej zime si na vás vždy v teple rukavíc zaručene spomenie.

Bunda a kabát sú v zime základ

Teplá vrchná vrstva je v zimných mesiacoch základnou zložkou outfitov, záver, ktorý nesmie chýbať, keď sa chystáte von. Tento rok sme v bundách a kabátoch stavili na obľúbené strihané kúsky, ale aj štýlové vlnené kabáty s odnímateľnou vnútornou vložkou. Čerešničkou na torte je výrazná modrá bunda, ktorá bude kraľovať akémukoľvek  zimnému šatníku.

Košeľa, akú ešte určite nemá

Každý pán potrebuje košeľu. A teraz má príležitosť dostať od vás takú, ktorá nielenže super vyzerá, ale bude zaručene jedna z najlepších košieľ, akú kedy dostal. Košeľa, ktorá je vyrobená z úpletu (džerseju) sa nielenže nekrčí, ale je na dotyk mäkká ako jemný pulóver. Určite poteší tých, ktorí doteraz košele nemuseli, ale aj tých, ktorí majú plné skrine tých tradičných.

Šál na štýl, aj na zohriatie

Šál je vec, ktorá zo seba vyžaruje komfort a pohodu. Najmä v ročnom období, keď je počasie mizerné a pochmúrne a jar je v nedohľadne. Opäť, ako pri svetri, sa môžete hrať s farbami a vzormi, podľa toho, či má váš obdarovaný radšej nestarnúcu klasiku alebo preferuje moderný štýl.

Navyše, šál je darček, ktorý nie je veľmi drahý, avšak pôsobí honosne.

Malé drobnosti, ktoré potešia

Predsa len však niekedy nastane príležitosť, že obdarovaného človeka až tak dobre nepoznáte. Čo vtedy, ak chcete, aby aj darček pre neho bol užitočný a zapamätateľný? Zvoľte niečo nadčasové, ako napríklad kožený opasok či peňaženku. Ponožky taktiež dnes už nie sú nudným darom, ak zvolíte zaujímavú farbu a vzor. Alebo možno luxusnú hodvábnu kravatu, určenú na výnimočné príležitosti.

Ak by ste predsa len chceli nechať finálny výber darčeka na vášho blízkeho, s darčekovou poukážkou nič nepokazíte.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest