Style Guide

Svadobný style guide

svadobny-style-guide-titulka

Sezóna svadieb je opäť za dverami. Pozvánky sa kopia v schránkach a vír svadobných obradov nás mnohých bude zabávať počas víkendov najmenej do konca leta.
S toľkými pravidlami obliekania a dress code si však gentleman môže ľahko spliesť, čo pri takej svadbe na seba… Našťastie je tu opäť Alain Delon žurnál, aby vám podal pomocnú ruku a ukázal, že svadby sú práve miestom, kde môžete s formalitami ako je dress code poriadne zamávať.
Tu sú štyri outfity, ktoré z vás urobia hviezdu každej letnej svadby. A to dokonca nemusíte byť ani ženích!

Modrá je dobrá

Modrý oblek

Svadobný deň by mal byť šťastný deň. Prečo si teda obliecť niečo také smútočné ako je čierna, alebo tmavomodrá farba? Žiarivá modrá farba, ako na tomto obleku, dá vášmu svadobnému outfitu štipku letnej sviežosti, avšak stále vyzerá skutočne noblesne. Skombinujte ho s bielou vysokospoločenskou košeľou, ktorá dodá obleku slávnostný punc. Ak sa cítite odvážne, uviažte si motýlika, ktorý udrie do očí každému. Prečo nie napríklad zeleného? Vidíte, že to funguje!

Vyvetrajte smoking

Smoking

Smokingy by nemali byť odložené v skrini a čakať až pôjdete na ďalší ples. Jeden z najjednoduchších a zároveň najlepších svadobných trikov je vymeniť bielu smokingovú košeľu za výrazne farebnú. Zobuďte smoking zo zimného spánku ružovou, modrou alebo šedou košeľou, spárujte ju so vzorovaným motýlikom a vreckovkou, ktoré majú v sebe prvky vo farbách košele a vrhnite sa na tanečný parket ako nikdy predtým.

Vzory, vzory, vzory

Vzorovaná košeľa

Vzorované košele sú hitom sezóny, tak prečo sa držať tradícií práve na svadbách? Ako hosť sa máte zabávať a pestrá košeľa je cesta, ako začať ešte pred príchodom na miesto. Nebojte sa ju spárovať s pestrým motýlikom, majte však na rozume, že oblek by mal byť jednoduchý a jednofarebný, inak riskujete, že vás nevesta nechá vyviesť. Napríklad bledomodrý s jemným náznakom šedej dodá sviežosť každej letnej svadbe, bez prílišnej pozornosti.

Šedá žiari

Šedý oblek

Je šedá, a potom je šedá. Tmavošedý oblek, ktorý nosíte bežne do práce z vás spraví podivína, ktorý sa votrel na svadobnú hostinu na ceste z práce. Nechajte pracovné obleky tam, kam cez víkend patria, v skrini. Ľahká šedá verzia spárovaná s jemne žltou košeľou je však už iná pesnička. Ukážte, že ste muž dobrého vkusu, nie týpek, čo práve ide na pracovný pohovor. Výrazná kravata je v tomto prípade viac než na mieste a zaručí vám zvedavé pohľady všetkých naokolo.

Foto: Pavol Zachar www.zacharphoto.com

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest