Zo zákulisia značky

Súťaž pre dizajnérov

Značka pánskej módy Alain Delon vyhlasuje súťaž pre študentov a absolventov módneho dizajnu. Výherca získa možnosť naberania skúseností počas niekoľkomesačnej stáže s potenciálom dlhodobého uplatnenia v našej spoločnosti.

Aký by mal byť kandidát

Hľadáme študentov (už s Bc. titulom), resp. absolventov módneho dizajnu, ideálne študujúcich dizajn spojený so štúdiom marketingu, manažmentu alebo obchodu. Kandidát by mal byť ambiciózny, s vôľou a záujmom naberať na seba zodpovednosti. Rád sleduje aktuálnu módu a vie implementovať najnovšie trendy v pánskej móde tak, aby vyhovovali európskemu trhu a našej značke. Kandidát by mal mať okrem kreativity aj analytické myslenie a zmysel pre organizáciu. Musí plynule ovládať anglický a slovenský alebo český jazyk.

Cena pre víťaza

Hlavnou cenou pre víťaza je 3-mesačná platená stáž v Bratislave. Náplňou stáže je spolutvorba novej kolekcie, ktorá sa bude vytvárať v danom období. Stážista bude mať reálny vplyv na výber materiálov, dizajn strihov a ostatných vecí spojených s tvorbou kolekcie. Taktiež navštívi výrobu a bude mať možnosť vidieť, ako naše produkty vyrábame. Tým, že bude spolunavrhovať oblečenie, ktoré pôjde na pulty obchodov, bude mať skvelú príležitosť vidieť, aké výzvy na dizajnéra čakajú, keď navrhuje výrobky, ktoré idú do priameho predaja.

Stážista získa cenné skúsenosti z módneho priemyslu, so špecifickými zodpovednosťami od prvého dňa. Kreatívny jednotlivec s analytickým myslením má u nás potenciál uplatnenia na stálej pozícii po absolvovaní stáže.

Zadanie pre kandidátov

Smart casual je dlhodobo jedným z najobľúbenejších štýlov obliekania. Aj podľa tohto dress code sa však dá obliecť nápadito a zaujímavo. Vytvorte návrh minimálne troch kusov oblečenia (napríklad sako, nohavice, košeľa). Nemusíte sa báť použiť rôzne materiály, vzory, originálny dizajn či jedinečné detaily. Dôležité je dodržať pravidlá dress code smart casual a rovnako filozofiu značky Alain Delon. Tešíme sa na kreatívne, ale zároveň nositeľné a predajné návrhy.

Návrh požadujeme zaslať vo formáte .PDF s pohľadmi spredu, z boku aj zozadu, plus detaily.

Do súťaže sa môžete prihlásiť pomocou e-mailu na adrese marketing@alaindelon.sk.

Spolu s prílohami nám, prosím, zašlite nasledujúce údaje: meno, priezvisko, vek a pripíšte, čo vás pri návrhu outfitu inšpirovalo.

Do predmetu e-mailu napíšte: SMART CASUAL súťaž.

Priebeh súťaže:

Oficiálne vyhlásenie súťaže: september 2020

Zaslanie prihlášok: do 15.12. 2020 na adresu marketing@alaindelon.sk

Užší výber: január 2021 – pozvanie vybraných uchádzačov na osobný pohovor v Bratislave

Finálny výber víťaza: január 2021

Nástup na stáž: február 2021

O spoločnosti:


Pánska módna značka Alain Delon nesie meno francúzskeho herca s nezameniteľným štýlom. Pre európsky módny trh je symbolom kvalitných materiálov z lokálnej produkcie, slovenského dizajnu a poctivej krajčírskej práce v tých najlepších fabrikách.

Materiály, s ktorými pracujeme pochádzajú zo zodpovedných fabrík berúcich ohľad na životné prostredie. Certifikácie, ktoré tieto materiály majú, zaručujú, že nie sú škodlivé pre ľudí ani životné prostredie. Vďaka eko prístupu sú všetky naše produkty vysoko kvalitné a zákazníkom robia radosť dlhé roky.

Naše kolekcie sú navrhované slovenským dizajnérom a vytvárajú osobitú súhru francúzskeho štýlu s nadčasovým prevedením. Na kvalite spracovania našich produktov si dávame záležať, a preto dlhé roky spolupracujeme s lokálnymi výrobcami. Len tak dokážeme zaručiť, že každý človek, ktorý naše produkty vyrába, pracuje v priaznivých podmienkach. Vďaka tomu vieme, že za každým z našich modelov je poctivá práca a skutočný príbeh.

Spoločnosť sa skladá z malého interného dizajnérskeho, marketingového a obchodného tímu, čo poskytuje možnosť kompletnej kontroly nad produktami a ich distribúciou.

Prečítajte si viac zo zákulisia značky Alain Delon.

Garant súťaže:

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest