Style Guide, Umenie módy

Style Guide – Čo nesmie chýbať vo vašom šatníku túto jeseň

ČO NESMIE CHÝBAŤ VO VAŠOM ŠATNÍKU TÚTO JESEŇ

Listy pomaly začínajú meniť farbu, rána sú studené a my sa zo slnkom zaliatych pláži pomaly, ale isto vraciame do pracovnej reality. Niektorých z nás by mohol tento stav zarmútiť, netreba však vešať dole hlavu. Spolu s jeseňou je tu aj ideálna zámienka na doplnenie si šatníka. Veď čo môže byť lepšie ako upršanej jeseni ukázať prostredník novým outfitom?

Čo také však v obchodoch túto jeseň hľadať? Prichádzame s naším Style Guide-om na pomoc, aby sme pre vás vypichli najhorúcejšie trendy, bez ktorých túto jeseň jednoducho nemôžete byť.

Výrazné káro

Prečo musia byť všetky saká nudné a jednotvárne. Napokon, ako sa vraví, odvážnym šťastie praje. Túto jeseň sa pri kúpe nehanbite a choďte do výrazne károveného saka, ktoré sa stane dominantou vášho šatníka.
Možné obavy z kombinovania sú síce na mieste, avšak vďaka káru, ktoré je skomponované z viacerých farieb ho môžete nosiť k nespočetne veľa outfitom. Stačí, ak zvolíte jednofarebné doplnky ako modré džínsy a jednofarebnú košeľu.

Zahoďte košeľu

Kde je napísané, že musíte stále k sakám nosiť košeľu? Tenký rolák už dávno nepatrí len na hory a vyzerá skvelo najmä pod sakom. Nemusíte nutne siahať len po tmavých farbách, jemné zemité tóny ako béžová sú versatilné a jednoducho kombinovateľné. Navrch môžete siahnuť práve po výraznom károvanom saku a ste pripravený ísť kamkoľvek.

Hnedý oblek? Prečo nie?

Ak je vo vašej kancelárii povinné nosiť oblek, šanca je, že sa nachádzate v mori tmavomodrej s občasným nádychom šedej farby. Prečo však elegantne nevyskočiť z radu? Tmavohnedý oblek je niečo, čo vám budú všetci kolegovia závidieť. Je dôkazom, že sa viete na veci pozerať tak trochu inak… A pritom pravidlá platia rovnako ako u modrého, biela či modrá košeľa pod sako a je vybavené.

Pre tých skutočne odvážnych

Tí, čo chcú niečo naozaj extra majú túto jeseň jedinečnú šancu ukázať svoju kreativitu. Tmavé košele v oblekoch sú späť, a preto, ak máte odvahu, skúste kombináciu šedý oblek, tmavá košeľa. Výsledkom bude outfit, ktorý pôsobí neuveriteľne elegantne.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest