Style Guide

Style Guide – 5 horúcich trendov tejto jari

5 horúcich trendov tejto jari

Aj keď to možno z okna ešte tak nevyzerá, jar nám už nedočkavo klope na dvere. Studený február sa rýchlosťou svetla blíži k svojmu zdarnému koncu a prvé marcové slnko ukazuje, že je najvyšší čas odhodiť ťažké kabáty a vydať sa plnou parou vpred k veselým farbám. Ako tradične, v Alain Delon žurnáli vám prinášame zopár tipov, ktoré by vo vašich šatníkoch túto jar zaručene nemali chýbať.

Aj v práci môže byť svetlo

Bledošedý oblek

Kto povedal, že aj keď vonku svieti slniečko, vnútri musí byť všetko tmavé a šedé? Skúste túto sezónu vymeniť váš pracovný oblek za bledší. Nikde predsa nie je napísané, že jediná elegantná farba je tmavomodrá. Práve naopak, bledošedá doplnená veľkým károm vám pridá nielen na dôležitosti, ale najmä na štýle.

Skúste oblek v práci aj na jar

bledomodrý oblek

Patríte medzi tých, ktorí oblek nechávajú v skrini zapadať prachom? Skúste začať nosiť oblek nie preto, že musíte, ale preto, že chcete. Táto jar bude plná zaujímavých púdrových farieb nielen na sakách, ale najmä na oblekoch, ideálne pre tých, ktorí si môžu dovoliť v práci trochu extravagancie. Výrazná printová košeľa a bledomodrý oblek sú práve tou smart-casual zmenou, ktorú hľadáte. Jednoducho zaručený recept na úspech.

Alebo viete čo, možno ho predsa len nechajte doma

Chodíte od rána do večera v oblekoch a už vás tak trochu nudia? Prečo neskúsiť niečo rovnako elegantné trochu inak? Jednoduché tmavomodré nohavice skombinujte s výrazným károvaným sakom, alebo naopak. Takto môžete dokonca rozbiť dva obleky a mix and match do zbláznenia. Nezabudnite na kvetinkovú košeľu a vreckovku a môžete vyraziť do víru jarného veľkomesta.

Bledomodré sako a nohavice

Sako modré, sako červené, sako ľanové

Červené sako

Páni, je najvyšší čas zbaviť sa panického strachu z ľanu! Áno, ľan sa krčí, počujeme vás kričať. To však vôbec nie je na škodu, práve naopak. Krčivosť ľanu spolu s jeho štruktúrou dodáva celému outfitu svoju ležérnosť, ktorú tak všetci závidíme Talianom. Potrebujete ďalší dôvod? Priedušnosťou sa ľanu nič nevyrovná, je to garancia, že nezomriete od prehriatia ani v najhorúcejšom počasí. Fantázii sa medze nekladú, a preto si vyberte vašu obľúbenú jarnú farbu, a hor sa do toho!

Nechajte košeľu doma

Tu je nápad, ktorý ešte nikto nevymyslel! Keď začnú vonku pomaly, ale isto prikurovať a teploty začnú stúpať severne od dvadsiatky, nechajte košeľu doma. Hitom tohtoročnej jari budú bezpochyby výrazné polokošele. Nič vám teda nebráni dať si ju aj pod ľahké sako. Kombinácia, ktorá zaručí, že budete vyzerať smart, ale hlavne, keď pôjde do tuhého, nebude vám teplo.

Polokošela

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest