Style Guide, Umenie módy

Pulóver, ktorý sa hodí k teplákom aj k obleku

Móda sa mení. Jeden mesiac sú in džínsové bundy, iný zas kvetinové košele. Niektorí z nás radi neustále sledujú rýchle tempo, ktorým veci prichádzajú, aby zas ešte rýchlejšie odišli.

Čo ak vás však nebaví hľadieť na módnu mapu, či sa tento rok bude nosiť ružová alebo nie? Čo ak jednoducho chcete dobre vyzerať, a netrápiť sa pri nakupovaní, či sako, ktoré práve držíte v ruke budete môcť nosiť aj k niečomu inému ako k tým ľanovým nohaviciam, ktoré sú v k nemu doladené v obchode.

Mať v šatníku zopár kľúčových kusov, ktoré môžete kombinovať stále dookola je snom každého. Preto u nás v Alain Delon Žurnále nájdete sériu o tom, ako si vytvoriť svoj kapsulový šatník, ktorý sa prispôsobuje vám, nie vy jemu. Minule sme začali so strečovými košeľami, teraz sme tu s ďalším kľúčovým kúskom, ktorý vynosíte do zodratia. Predstavujeme vám pulóver s golierom hodiaci sa na každú príležitosť.

Ráno na tréning

Večný problém jarných ranných tréningov je, ako sa obliecť, aby človek mohol bez problémov vyraziť po cvičení do víru pracovných povinností. Dať si na seba košeľu, ktorú je treba si prezliecť, alebo sa rovno obliecť do cvičebného a košeľu dať do tašky? A čo na vrch? Ráno je každá sekunda dobrá, preto sme za to vyraziť do fitka tak, aby ste boli hneď pripravení ísť na vec. Stačí si na tepláky a na tričko prehodiť náš starý známy pulóver, ktorý pred tréningom len zhodíte do skrine. Do tašky si hoďte džínsy a tričko na výmenu a môžete ísť do práce. Nielenže budete pripravený, ale ešte aj počas cesty budete vyzerať skvelo.

Cez týždeň do práce

To, že sa hranice formálneho oblečenia noseného v práci zotreli nemusíme už asi nikomu vysvetľovať. Čo ak však príde k situácii, že potrebujete byť oblečený v dávno strašidelnom dress code business casual? Je to oblek bez kravaty alebo nebodaj sako s džínsami? Ak chcete posunúť hranice košele a saka niekam ďalej, alebo by ste jednoducho radi vyskúšali niečo nové, vezmite si tento pulóver a skombinujte ho s vaším tmavomodrým oblekom. Zrazu máte dokonalý pracovný outfit so zaujímavou náhradou košele.

Víkendu zdar

Asi najčastejšie pulóver nosíme cez víkend. Len tak si ho prehodiť cez tričko a spolu s džínsami vybehnúť na prechádzku či na večerné pivo. Vďaka spomínanému golieru však aj počas víkendu budete vyzerať, že vám na vašom outfite záleží. Pôsobí elegantne, zatiaľ čo kombinácia denimu a športovej bombery ho ideálne priblíži na hranicu voľnočasového.

Jarný smart casual

Stále viac a viac počúvame o smart casual oblečení. Tradične sú v ňom spomínané džínsy, košeľa a sako. Čo tak však spraviť zo smart casual niečo trochu módnejšie, menej nudné. Pulóver s golierom je práve tým ideálnym variantom, ktorý tomu pomôže. Ak sa cítite odvážne, skombinujte jeho béžovú farbu s nohavicami v podobnom odtieni, čím dosiahnete minimalistický look, vhodný na akúkoľvek smart casual príležitosť. A ak by ste radi outfit ešte trochu viac „zjarnili“, nepodšité modré sako je ideálnou cestou.

Viac štýlových pulóvrov nájdete v našom e-shope a v predajniach.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest