Umenie módy

Nezabudnuteľné Vianoce – naše tipy na darčeky

Tohtoročné Vianoce budú iné. My veríme, že nezabudnuteľné.

Aj keď rok 2020 asi nebol taký, aký si ho mnohí z nás predstavovali, ešte stále ho môžeme zakončiť s pocitmi šťastia a radosti. Veď vianočné sviatky majú v sebe osobité kúzlo, ktoré opantá aj toho najväčšieho pesimistu.

Tento rok sme veľa času trávili bez našich blízkych, a asi inak ako sme plánovali. O to dôležitejšie je, aby sme sa zomkli a strávili sviatky (podľa možnosti) čo najviac v pokoji a so svojimi milovanými. Veď spoločný čas je ten najlepší dar.

Vieme však, že radosť na tvári a šťastie v srdci vedia vytvoriť nielen spoločné okamihy, ale aj darčeky venované z lásky. A keď sa rozhodnete tento rok nakupovať pre vašich najbližších, stavte na kvalitu. Aby tých nezabudnuteľných okamihov strávených nielen s obdarovanými, ale aj s darovanými vecami bolo čo najviac.

Stávka na istotu

Ak nepoznáte veľkosť obdarovaného, stavte na istotu a vyberte z doplnkov – ručne vyrábané hodvábne vreckovky a kravaty sú nositeľné celoročne. Šály či čiapky sú skvelým spoločníkom v zimných mesiacoch. Vyberajte nadčasové vzory, ktoré nikdy neomrzia.

Chcete darovať maličkosť, ktorá poteší nielen pod vianočným stromčekom, ale radosť z nej bude trvať dlhé roky? Ponožky sú darčekom, ktorý bol kedysi veľmi podceňovaný. Nástupom farebných a často aj bláznivých vzorov sa stal jedným z najobľúbenejších darčekov či už na Vianoce alebo iné sviatky. U nás nájdete výber síce stále decentných, no už aj nie úplne klasických ponožiek, ktoré ozvláštnia akýkoľvek outfit.

Mám to v oku

Ak viete veľkosť obdarovaného zistiť jediným pohľadom, prípadne si ju viete veľmi jednoducho zistiť, výber darčekov môžete rozšíriť aj o exkluzívnejšie kúsky. Kvalitná bavlnená košeľa, teplý pulóver či štýlová vesta ušité (a pletené) na Slovensku potešia rovnako partnera, otca aj brata. A ak sa bojíte, či sa trafíte do vkusu, vezmite darčekovú poukážku a máte to vybavené.

Alebo stavte na kvalitné doplnky. Koža je jedným z najodolnejších materiálov. Ak do nej investujete, určite neoľutujete, používaním a nosením vyzerá totiž čoraz lepšie. V našej ponuke nájdete obojstranné kožené opasky (ktoré sa dajú skrátiť podľa potreby v pohodlí domova), peňaženky rôznych farieb, ale aj novinku – kožené rukavice českej výroby.

Niečo nadštandardné

Veľkosti máte nielen v oku, ale už si trúfate aj na niečo nadštandardné? Na výber máte z nadčasových sák z kvalitnej vlny či dokonca vyberte celý štýlový oblek, kvalitné nohavice rôznych strihov a bundy a kabáty na prechodné obdobia aj treskúcu zimu. Opäť platí, že ak by ste si predsa len neboli niečím istí, darčeková poukážka to zachráni.

Prajeme vám veľa pekných nezabudnuteľných okamihov strávených s vašimi blízkymi a darčekmi, ktoré vám na prvý pohľad pripomenú tie najkrajšie chvíle.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest