Style Guide, Umenie módy

Najlepšia košeľa, akú ste kedy mali

Za uplynulé dva roky sa naše zvyklosti zmenili ako nikdy predtým. Kuchyňa sa stala kanceláriou, obývačka fitkom. A keď sme sa po viac ako dvoch rokoch pomaly začali vracať späť medzi ľudí, zistili sme, že niektoré veci by sa vrátiť do starých koľají už úplne nemuseli.

Zvykli sme si na to, že pár dní do týždňa či mesiaca do kancelárie ideme, ostatné, naopak, pracujeme vzdialene z domu.

Zistili sme, že nie je úplne od veci ísť si zabehať do lesa, namiesto cvičenia v posilňovni.

Zmeny v našich životoch však znamenajú aj to, že zrazu potrebujete v skrini viac voľnočasovejších vecí ako doteraz. Raz za čas treba v práci siahnuť po oblečení na homeoffice, ktoré bude dostatočne pohodlné. Zároveň však musíte mať v zálohe aj outfit, ktorý by mal mať minimálne spodnú časť odevu inú ako tú na prácu z domu.

Prečo by to však muselo byť takto? Napokon, veci by sa mali prispôsobovať vám, nie vy im. Preto sme pre vás začali vyrábať kúsky oblečenia, v ktorých hybridnú prácu zvládnete dokonale a s ľahkosťou. A začíname tou najlepšou košeľou, akú ste kedy mali.

Pohodlná

Za covidové obdobie sme si veľmi rýchlo zvykli byť stále v pohodlí. Nie je na tom nič zlé, práve naopak. Preto bolo pre nás úlohou číslo jedna urobiť košeľu, ktorá bude v prvom rade pohodlná ako žiadna iná. Vyrobili sme ju zo 100 % bavlneného strečového materiálu, vďaka ktorému košeľa vyzerá ako každá iná, avšak na dotyk pôsobí ako bavlnené tričko.

Verzatilná

Keď ráno ešte neviete, či pôjdete do kancelárie alebo budete pracovať celý deň doma, strečová košeľa je úplne ideálna. Na video meetingu si ju prehoďte na seba len tak von z nohavíc, prípadne si na ňu dajte pulóver a nikto nezbadá, že nie je ste za stolom kancelárie. Keď, naopak, musíte vybehnúť von, košeľu si stačí zapraviť, a hor sa na vec.

Praktická

Koľkokrát sa vám v pondelok ráno stalo, že ste prišli k skrini plnej pokrčených košieľ? Pri džersejovej už nikdy nebudete musieť preklínať samého seba, že sa vám cez víkend nechcelo žehliť. Košeľa z džerseja sa totiž žehliť nemusí a aj napriek tomu vyzerá dokonale.

Preto si ju stačí obliecť a hor sa k počítaču, na prvý video meeting dňa.

Do každého počasia

Aj keď letu väčšinou kraľujú ľanové košele, džersejová im robí obrovskú konkurenciu. Vďaka prírodnému bavlnenému materiálu, ktorý telo príjemné schladí, košeľu využijete nielen v klimatizovanej kancelárii. Stačí si vyhrnúť rukávy a hor sa na večerný drink. Alebo do horúcej kuchyne uvariť niečo dobré na večeru.

Za poskytnutie priestorov na fotenie ďakujeme Hanák Centrum Bratislava.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest