Style Guide, Umenie módy

Last minute vianočné darčeky

Style Guide - Last minute vianočné darčeky

Dni neúprosne ubiehajú a vianočný záprah sa rúti rýchlosťou svetla, aby čo nevidieť zazvonil na naše dvere. Ak sa podobne ako my pýtate, kde do kelu ten rok uletel, je našou povinnosťou vás vystrašiť ešte viac. Veľký deň „D“ je už o týždeň! Najvyšší čas vybrať sa do ulíc na nákupy, už ide do tuhého. Aby sme vás v tom ani tento rok nenechali samých, prinášame vám zopár tipov, čo by si mohli vaši milí pod stromčekom nájsť.

Čože, kravata?

Style Guide - Last minute vianočné darčeky

Nie je nič horšie, ako keď si chlap nájde pod stromčekom kravatu. Ak ide o polyesterovú širokú deku nebodaj s motívom Santa Clausa, nemôžeme nesúhlasiť. Ale hodvábna kravata, ktorá je navyše ručne vyrobená v Taliansku, to je už iná káva. Tej neodolá žiaden chlapík, ktorý nosí kravaty nie preto, že musí, ale preto, že chce. Ak ju navyše doladíte hodvábnou vreckovkou, funkčný a zároveň vkusný darček je na svete.

Miluj košeľu svoju

Style Guide - Last minute vianočné darčeky

Namiesto predstavy, ako sa bude váš blízky obdarovaný pri rozbaľovaní darčeka tváriť, skúste sa radšej zamyslieť, či si aj za pol roka spomenie na to, čo ste mu darovali. Ak je košeľa jeho najbližším spoločníkom a v tričku ste ho nikdy nevideli, vedzte, že ideálny počet košieľ je pre neho „n + 1“, pričom „n“ je počet košieľ, ktoré momentálne vlastní. Vždy, keď si ju oblečie, spomenie si na vás aj rok po sviatkoch. Nezabudnite však pred kúpou tajne nazrieť do jeho šatníka, aby ste trafili veľkosť.

Sveter nič nepokazí

Style Guide - Last minute vianočné darčeky

V prípade, že o vašom obdarovanom neviete až tak veľa, garantujeme vám, že svetrom nikdy nič nepokazíte. Navyše teplý pulóver je jedným z mála darčekov, ktoré môžu byť využité okamžite po rozbalení. Podobne ako pri kravatách, aj tu je však línia medzi úspechom a sklamaním veľmi tenká, a preto radšej investujte do kúskov, čo si uchovávajú hodnotu. Urazil sa snáď niekedy niekto, kto dostal niečo z kašmíru?

Čo tak pekný šál?

Style Guide - Last minute vianočné darčeky

Máločo tak dobre doplní štýlový šatník ako pekný šál. Ak je navyše z hodvábu, zrazu sa z obyčajného darčeka stane skutočne luxusný doplnok, ktorým nepohrdnú ani tí najnáročnejší. Keďže s veľkosťou sa trápiť nemusíte, úspech je zaručený. Keď bude obdarovaný stáť tvárou v tvár treskúcej zime, vždy si na vás pekne pomyslí.

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest