Style Guide

Jedno sako – tri príležitosti

Pomaly sa začína sezóna vrstvenia. Chladnejšie počasie nás núti siahnuť v šatníku po viacerých kúskoch oblečenia a zohriať sa počas studených dní a večerov. Vezmite tento rok jeseň útokom a chopte sa príležitosti, ktorú vám sychravé počasie prináša. Do svojho šatníka prineste ľahko kombinovateľné a variabilné kúsky, ktoré vynosíte v rôznych kombináciách a na viaceré príležitosti.

V našich kolekciách stále myslíme na to, aby ste naše veci mohli nosiť dookola a vyzerať pritom vždy inak. Preto sme pre vás túto jeseň vymysleli super vlnené sako, ktoré môžete nosiť na niekoľko rôznych spôsobov. Neveríte? Pozrite sa, ako na to:

Deň 1 – Ranná káva pred poradou

Doby pondelkových porád v obleku a kravate sú už dávno preč. Chcete byť ležérni, ale zas nie až tak, aby ste vyzerali, že ste sa zabudli na homeoffice. Práve na tieto príležitosti sa zrodila kombinácia roláku a saka. Aj keď aj samotné tmavomodré džínsy bez saka v kombinácii s rolákom vyzerajú skvelo (nebojte sa ani farieb), sako outfit skvelo doladí do dokonalosti a hlavne vás zahreje počas chladných dní. Navrstvite ho na vrch, zapnite si páperovú vložku, vďaka ktorej vám nebude zima ani na rannej káve, ktorú stihnete cestou do práce.

Deň 2 – Pracovné stretnutie s klientom

Možno na ďalší deň potrebujete vyzerať tak trochu elegantnejšie. Športovú zateplenú vložku zo saka odopnite (áno, dá sa to) a nechajte ju doma. Zo športového saka sa hneď stáva smart kúsok, ktorý môže ísť hoci aj do divadla. Rolák nahraďte košeľou, a keďže sako je jednofarebné, nebráňte sa ani vzorom. Ak ste konzervatívnejší, jednofarebnou bielou či modrou košeľou nikdy nič nepokazíte. Modré džínsy tentokrát vymeňte za čierne, budú pôsobiť oveľa elegantnejšie.

Deň 3 – Víkendový drink

Je pravda, že cez víkend mnohí z nás radšej saká nechávajú doma. Veľká chyba! Dnes saká už nepatria len k naleštenej móde na týždeň, práve naopak. Ak sako dobre skombinujete, nebudete pôsobiť, že sa príliš snažíte. Na večer naše hnedé sako znovu obohaťte o vložku, ktorá jeho look nalomí práve do viac voľnočasového charakteru. Košeľu opäť nechajte doma a vezmite si na seba pulóver ku krku, ideálne s tkaným vzorom, hoďte na seba džínsy. Takto bude sako slúžiť namiesto športovej bundy, a z outfitu, ktorý sa hodí do športového baru zrazu máte look, ktorý je super aj do lepšej reštaurácie. Elegantné, športové, jednoducho dokonalé.

S čím by ste toto sako zladili vy?

Páčil sa Vám článok?
Zdieľajte ho so svojimi známymi:
Email this to someoneShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest